Blitz

 Breaking News

VIP-at u urojnë besimtarëve myslimanë Kurban Bajramin

VIP-at u urojnë besimtarëve myslimanë Kurban Bajramin
September 01
11:07 2017

Ditën e sotme, besimtarët myslimanë në të 4 anët e globit festojnë festën e Kurban Bajramit.

Festa ka nisur që në orët e para të mëngjesit, kur është falur Namazi e ka filluar prerja e bagëtive dhe dhënia e urimeve te të afërmit, miqtë e të njohurit.

Sigurisht, në këtë ditë të rëndësishme në kalendarin islamik nuk mund të mungonin edhe urimet nga personazhe të njohura të ekranit.

Dikush në Facebook, dikush në Instagram e dikush tjetër në SnapChat, ja si kanë uruar VIP-at tanë festën e Bajramit.

 

  1. Andrra Destani

 

2. Bes Kallaku

 

 

3. Getoar Selimi

 

 

4. Dhurata Dora

 

 

5. Big Mamma

 

6. Poni

 

 

7. Xhensila Myrtezaj

 

 

8. Marin Orhanasi

 

 

9. Adrola Dushi

 

10. Trim Jetullahu

 

 

11. Greta Koçi

 

 

12. Kida

 

13. Tuna

 

14. Getinjo

 

15. Stresi

 

16. Big Basta

 

17. 2po2

 

18. Capital T

Share