Blitz

 Breaking News

Vilma Masha bëhet nuse, shikoni fotot e saj të para me fustanin e bardhe

Vilma Masha bëhet nuse, shikoni fotot e saj të para me fustanin e bardhe
September 30
17:44 2018

Prezantuesja e Super Sport Vilma Masha në një intervistë para disa kohësh në emisionin “Në Shtëpinë tonë” kishte pranuar se po bëntë plane për ti dhënë fund beqarisë. Pas shumë vitesh lidhje ajo u shpreh në atë kohë që çasti për të veshur fustanin e bardhë ishte afër madje kishte dhe dëshirë për të sjellë në jetë dhe një fëmijë.

Por pas disa kohesh pa informacione ne lidhje me kete teme, mesa duket dita qe ajo dhe partneri i saj kishin zgjedhur per celebrimin paska qenë sot dhe Blitz.al ka siguruar dhe fotot e para të Vilmës si nuse. Në foto ajo duket më e bukur se kurrë e veshur me fustanin e bardhë duke u shoqëruar drejt altarit. Gjithashtu nga fotot vihet re se celebrimi eshte duke u bere tek vendi ku shuem cifte zgjedhin ti japin fund beqarise, ne tarracen e bashkise.

/Blitz.al/

Share