Blitz

 Breaking News

Videoja e Tianit që thërret Tunën në emër, sapo na zbukuroi ditën

Videoja e Tianit që thërret Tunën në emër, sapo na zbukuroi ditën
November 14
15:35 2018

Çifti më i përfolur i momentit Tuna dhe Patris para 1 viti u bënë prindër për herë të parë. Tiani është bekimi i tyre me të cilin ne jemi njohur nga postimet e herëpasherëshme të Tunës në Instagramin e saj.

Këngëtarja ditën e sotme ka postuar atë që mund ta konsiderojmë si një ndër videot më të veçanta të saj me Tianin.

Në video duket vogëlushi duke ngrënë dhe në një moment ai thërret emrin e mamasë së tij: “Tuna. Tuna” .

Tuna siç shohim edhe nga emoji që ka shoqëruar postimin duket e habitur nga ajo tha djali i saj i cili tashmë ka filluar të thotë fjalët e para.

/Blitz.al/

/Blitz.al/

 

Share