Blitz

 Breaking News

(Video) Xhisiela Maloku nuk fshihet më, rrëfimi i vajzës që tronditi politkën dhe shoqërinë shqiptare, sot me Eni Vasilin

(Video) Xhisiela Maloku nuk fshihet më, rrëfimi i vajzës që tronditi politkën dhe shoqërinë shqiptare, sot me Eni Vasilin
October 01
14:08 2018

Tashmë vajza e cila ishte në qendër të vëmendjes ditët e fundit ka vendosur të dalë me zë e më figurë pasi është marrë në mbrojtje nga policia.

Kjo që shihni në foto është Xhisiela Maloku 25-vjeçarja e cila ishtë në një lidhje me djalin e deputetit të PS-së Rrahman Rraja pre gati 7-vitesh. Ajo denoncoi ish-të dashurin për dhunë dhe përndjekje, kallëzim që më pas u tërhoq nga vetë ajo.

Media dhe politika po zien tashmë prej ditësh në lidhje me këtë lajm ndërkohë që Rexhep Rraja u arrestua dje me urdhër të prokurorisë dhe akuzohet për përndjekje. Xhisiela në intervistën e saj ishte me kurriz dhe vendosi të mos e zbulojë fytyrën por tashmë me zë e me figurë ajo do të flasë në emisionin “Open” të Eni Vasilit.

 

View this post on Instagram

 

Ngjarja që i tronditi të gjithë, Xhisiela Maloku rrëfehet sonte ekskluzivisht në #Open Ora 21:00, në #TopChannel

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Share