Blitz

 Breaking News

(Video) U përfol se u martua në fshehtësi, Skerdi Ago sapo na tregoi të vërtetën!

(Video) U përfol se u martua në fshehtësi, Skerdi Ago sapo na tregoi të vërtetën!
March 04
17:12 2019

Pak kohë më parë këngëtari i njohur Skerdi Ago ka lajmëruar nëpërmjet një postimi në Instagram se ishte fejuar. Pas këtyre vijuan disa foto dasme dhe kaq mjaftoi që të përhapej lajmi se Skerdi ishte martuar në fshehtësi.

Në fakt jo, këngëtari ka publikuar ditën e djeshme klipin e ri ‘Jemi nda’ dhe ato foto i përkisnin pikërisht atij.

Ndonse në një periudhë të lumtur të jetës së tij sentimentale, Skerdi i këndon ndarjes dhe nëpërmjet tekstit tregon se vajza që dashuronte është martuar dhe ai vazhdon vuan për të. Në video janë përdorur disa ngjyra të zymta, të cilat karakterizojnë edhe dhimbjen e ndarjes që i këndon ai.

“Jemi nda” një klip që nuk duhet humbur, ku do të gjenin veten të gjithë të braktisurit apo të lënduarit./blitz.al/

Share