Blitz

 Breaking News

(Video) Problemet teknike nuk i ndalin Klajdin dhe Florin në përgatitjen e këngës së re

(Video) Problemet teknike nuk i ndalin Klajdin dhe Florin në përgatitjen e këngës së re
November 22
10:17 2018

Tashmë vetëm pak javë na ndajnë nga netët finale të “kënga Magjike” dhe gara vijon ende. Këtë herë ka qenë këngëtari i njohur Klajdi Haruni i cili nëpërmjet një postimi në Instagram na ka treguar se këtë të dielë do të prezantojë këngën e tij.

Ai shihet bashkë me kantautorin e suksesshëm Flori Mumajesi të cilët po përgatiten për këngën “Nuk të dua dot më pak”. Artistët duken se kanë  disa probleme me energjinë por që zgjasin shumë pak.

Threedots vijnë këtë 20-vjetor me disa projekte të cilat po rezultojnë të suksesshme edhe pse kanë vetëm pak javë që janë prezantuar.  Është folur se pjesmarrës këtë vit do të jetë edhe Flori Mumajesi. Ky edicion i  “Kënga Magjike” do të jetë një magji e vërtetë i mbushur me surpriza të cilat kanë filluar të zbulohen. /Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

Te dielen… @iamflorimumajesi

A post shared by Klajdi Haruni 🙋🏻‍♂️ (@klajdiharuni) on

Share