Blitz

 Breaking News

(Video) Lori Hoxha e lindur për skenë, shikoni si performonte kur ishte e vogël

(Video) Lori Hoxha e lindur për skenë, shikoni si performonte kur ishte e vogël
January 12
19:01 2017

Gjithmonë kemi menduar se Lori Hoxha ka lindur për të qenë në ekran dhe këtë gjë na e ka vërtetuar edhe pak minuta më parë vetë blogerja në llogarinë e saj në SnapChat.

Lori ka postuar një seri videosh, ku shfaqet mjaft e vogël teksa performon në skenë për një muzikal fëmijësh. Këtë e kuptojmë nga numri i madh i fëmijëve në skenë dhe nga muzika që i shoqëron. Ajo që bie në sy është Lori, e cila është në qendër të skenë dhe po kërcen sikur askush nuk po sheh.

Prandaj nuk është çudi që vogëlushja, tashmë një prej femrave më të bukura dhe të fuqishme në showbiz-in shqiptar, ka arritur të tërheqë një numër të madh fansash rreth vetes. /Blitz.al/

 

Share