Blitz

 Breaking News

(Video) Kylie Jenner turpëron Kendall në Javën e Modës

(Video) Kylie Jenner turpëron Kendall në Javën e Modës
September 12
20:27 2016

Kylie Jenner ka qenë në rreshtin e parë duke ndjekur Javën e Modës në New York. Gjendja dukej shumë e qetë deri në momentin që Kendall ka dalë në pasarelë.

Në momentin që Kylie pa motrën në pasarelë u emocionua dhe bërtiti, një klithmë e papritur. Kjo ishte një gjë shumë turpëruese për të dhe pavarësisht se shkaktoi të qeshura, Kendall, si një modele profesioniste,  nuk reagoi aspak.

Si për të mbuluar turpin, Kylie ka pozuar me projektuesin e  famshëm të  Lip Kit./Blitz.al/

 

Share