Blitz

 Breaking News

(Video) “Kiki do you love me?”, Mozzik prezanton versionin e tij të këngës dhe ju do shkriheni së qeshuri!

(Video) “Kiki do you love me?”, Mozzik prezanton versionin e tij të këngës dhe ju do shkriheni së qeshuri!
October 01
10:02 2018

“In ma feeling” ka qenë kënga e Drake që bëri xhiron e rrjetit, refreni i saj u kthye në një sfidë dhe jo vetëm.

Së fundmi reperi i njohur Mozzik ka vendosur të japë versionin e tij të këngës në shqip. Ai nuk ka lidhje fare me këngën aktuale dhe nuk po flasim për një përkthim, por për një version komplet tjetër.

“Hey Kiki un jam Ziki, me ty ma s’shpejti shkon viti…”- është një fragment i saj, të cilin reperi e ka publikuar në Insta Story. Madje ai ka lajmëruar se kjo do të jetë kënga e re gjithësesi mbetet për tu parë nëse do të jetë vërtetë e tillë…/Blitz.al/

 

Share