Blitz

 Breaking News

(Video) Këtë nuk na i merrte mendja! Një vajzë për shtëpi si Aurela Hoxha

(Video) Këtë nuk na i merrte mendja! Një vajzë për shtëpi si Aurela Hoxha
February 05
15:58 2018

Jemi mësuar që ta shohim Aurela Hoxhën teksa na prezanton me pamjen e saj të kuruar mjaft mirë, por nuk kemi ditur se ajo ishte një kuzhiniere shumë e mirë.

Mbrëmjen e djeshme, Aurela ka publikuar nëj video teksa gatuante dhe kërcente njëkohësisht. Këtë video e ka bërë mikja e saj Dorina Gegiçi dhe Aurela përbri saj shkruan: “Kur Dorina Gegiçi të jep një dorë në gatim”.

E pra Aurela sapo na dha mundësinë ta shinim si asnjëherë më parë dhe mund të themi se gatimi i shkon shumë./Blitz.al/

Share