Blitz

 Breaking News

(Video) Efekti Renato Mekolli infekton edhe Flor Agalliun!

(Video) Efekti Renato Mekolli infekton edhe Flor Agalliun!
November 22
14:15 2018

Thyerja e pjatave dhe të bërtiturat në emision kanë filluar të bëjnë xhiron e rrjetit pas transmetimit të emisionit Hell’s Kitchen nga Renato Mekolli.

Vetëm pak më parë, moderator i emisionit “Në shtëpinë tonë”, Flor Agalliu ka publikuar një video, të një shakaje që i ka bërë një prej ish konkurrentëve të Hell’s Kitchen. Teksa ai ka qenë duke gatuar, Flori ka kërkuar ndërprerjen e emisionit dhe ka filluar të bërtasë duke thyer pjatat. Fillimisht ish konkurrenti ishte i qetë dhe pyete Florin se ca kishte. Por teksa gjendja u bë paksa serioze, Flori filloi duke qeshur dhe i tregoi se thjesht po bënte shaka.

“Se kur nxefem i thyej me pjata me filxhanë! Hell’s Kitchen ndryshon orarin e transmetimit? Jo! Konkurrenti i eleminuar Erjon Merdini, i ftuar nesër “Në shtëpine tonë” vihet në lojë nga Floran Agalliu”.- ka shkruajtur ai përbri postimit./Blitz.al/

 

Share