Blitz

 Breaking News

(Video) E tha më në fund! Roberti prej vitesh nuk fle më me Norën!

(Video) E tha më në fund! Roberti prej vitesh nuk fle më me Norën!
July 28
22:16 2017

Ata të dy janë një prej çifteve më simpatikë të showbizz-it shqiptar, që gjithmonë kanë ditur të tërheqin vëmendjen e publikut me mënyrën e tyre. Pra, po flasim për Nora Istrefin dhe Robert Berishën.

Ama, jo gjithmonë muzika ka qenë mënyra e tyre për të tërhequr audiencën sepse edhe jeta e tyre private ka bërë jo rrallëherë bujë.

I ftuar në emisionin “Top Show Magazine” dhe i ngacmuar nga opinionisti Ervin Kurti, Roberti ka treguar se prej vitesh tashmë nuk ndan shtratin me Norën. Pse?

“Që kur kam nisur palestrën gërhas shumë dhe Nora nuk duron”, – tregon muzikanti.

Ne tani po i qajmë hallin Norës që duhet të lërë shtratin e të flejë diku tjetër. Ky po që është problem! /Blitz.al/

Share