Blitz

 Breaking News

 (Video) Don Fernando është një dashuri! Mami Çiljeta na tregon momentin kur biri i saj këndon “Despacito”

 (Video) Don Fernando është një dashuri! Mami Çiljeta na tregon momentin kur biri i saj këndon “Despacito”
August 24
16:06 2017

Shpeshherë këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga publikon foto dhe video të birit të saj të vogël. Fernando ose, siç Çili e quan, Don Fernando, është një fëmijë mjaft i dashur për ndjekësit e saj, madje shumë shpejt ai arriti të merrte vëmendjen e të gjithëve.

Vetëm pak më parë këngëtarja ka publikuar një video të Fernandos teksa këndon “Despacito”. Por për të është “Destapacito”, sepse ai e këndon ashtu siç do vetë.

 

Fernando duke kendu gjith shpirt #Despacito ???????? madje dhe filmonte veten ???

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Bashkangjitur me videon në Instagram, Çiljeta ka shkruar: “Fernando duke kënduar gjithë shpirt “Despacito”, madje edhe filmonte veten”.

E pra, tashmë e dimë se “Despacito” arriti të bëjë për vete të mëdhenj e të vegjël…/Blitz.al/

Share