Blitz

 Breaking News

(Video) Cili është engjëlli mbrojtës i Labit?

(Video) Cili është engjëlli mbrojtës i Labit?
October 08
21:05 2016

Këtë javë, në emisionin “Thumb” nga Aulona dhe Fatma në Top Channel ka qenë i ftuar moderatori Labinot Gashi.

Në rubrikën  “Alfabet”, përveç shumë pyetjeve ngacmuese, Labi është pyetur nga gazetari se cili është engjëlli mbrojtës i tij?

Labi, i prekur paksa nga kjo pyetje, ka treguar se edhe ai ka një engjëll mbrojtës, madje ai është babai i tij. Moderatori tregon se babai i tij është ndarë nga jeta, por për të është  një engjëll që e shoqëron në çdo hap./Blitz.al/

Share