Blitz

 Breaking News

(Video) Bleona sherr gjatë xhirimeve të klipit: ”Kontrolloje gojën e qelbur kur flet me mua”

(Video) Bleona sherr gjatë xhirimeve të klipit: ”Kontrolloje gojën e qelbur kur flet me mua”
September 29
22:24 2018

Vetëm pak muaj më parë këngëtarja shqiptare Bleona Qereti ka publikuar këngën e saj më të re me videoklip “ I don’t need you love” një baladë që u prit mjaft mirë nga publiku. Por sonte e ftuar në “Xing me Ermalin” ajo ka treguar detajet gjatë xhirimeve dhe zbuloi se kishte bërë edhe një sherr. Kjo ka ndodhur në momentin kur Bleona po spërkaste me benzinë dhe më pas ti vinte flakën makinës.

Një nga të pranishmit që hapte dhe mbyllte derën e vendit të xhirimit hoqi prizën dhe këtu nisi sherri i madh.

“Roja që hap dhe mbyll derën e vendit të xhirimit u lodh donte të ikte në shtëpi dhe në këtë moment hoqi prizën sepse tha me vete: “nuk e di kush është kjo këngëtare dhe unë po e heq prizën po iki në shtëpi . Në këtë moment unë i do lame stilin shqiptar dhe ja sqarova. Dke qenë se ai nap rishi videon u krijua konflikt” – përfundoi Bleona.

Për më shumë ndiqni videon:

 

View this post on Instagram

 

Bleona ne xhirimet e kenges I don’t need your love

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Share