Blitz

 Breaking News

U çuditët pse MC Kresha performoi me çantë në “Këngë Magjike”? Zbulohet arsyeja

U çuditët pse MC Kresha performoi me çantë në “Këngë Magjike”? Zbulohet arsyeja
December 02
09:51 2018

Një ndër temat më të diskutuara të javës që po lëmë pas ishte edhe kënga pjesmarrëse e Mc Kreshës dhe Fifit në “Këngë Magjike”.

Përpos vlerësimeve pozitive për këngën, u komentua shume edhe çanta që reperi mbajti mbi shpinë gjatë perfomancës, aq sa nuk i shpëtoi dot as memeve nëpër rrjete siociale.

Së fundmi, Prive ka zbuluar arsyen pse Kresha zgjodhi dilte në skenë me një aksesor tw tillë.

Sipas “Prive”, mbajtja e çantës ishte e qëllimshme dhe një marketing shumë i mirë.

Canta është pjesë e koleksionit të linjës së shtëpisë diskografike “PINT”, në të cilën bën pjesë edhe reperi i njohur.

Dhe duhet ta pranojmë, MC Kresha gjeti mënyrën e duhur për të reklamuar aksesorin, aq e diskutuar sa ka qenë çanta e tij e shpinës këtë javë.

Ja, e zbuluam dhe këtë dilemë!


/Blitz.al/

Share