Blitz

 Breaking News

Tristan Thompson kapet mat me të dashurën e re, Khloe Kardashian ka marrë një vendim të ri!

Tristan Thompson kapet mat me të dashurën e re, Khloe Kardashian ka marrë një vendim të ri!
March 07
16:29 2019

Pak kohë pas skandalit të tradhëtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian. Ai është fotografuar duke dalë nga një hotel me modelen Karizma Ramirez, me të cilën thuhet se ka nisur një marrëdhënie të re.

New woman? Tristan took Karizma to Nobu for a night out on Tuesday in New York

Teksa ka parë fotografët Tristan u ka ngritur atyre gishtin e mesit dhe ka vazhduar rrugën me të dashurën e tij. Por pavarësisht kësaj, Khloe ka vendosur ta ftojë ish partnerin në ditëlindjen e vajzës së tyre. Gjest i cili nuk ka marrë aprovim të familjes Kardashian, pasi kërkojnë që të kenë kontakt me të.

Por është Khloe ajo që ka marrë këtë vendim pasi dëshiron që problemet e tyre mos ndikojnë tek vajza./Blitz.al/

 

 

 

Share