Blitz

 Breaking News

Tom Cruise ndalon Nicole Kidman të shkojë në dasmën e të birit, arsyeja është qesharake!

Tom Cruise ndalon Nicole Kidman të shkojë në dasmën e të birit, arsyeja është qesharake!
March 28
11:17 2019

Së shpejti djali i Tom Cruise dhe Nicole Kidman do të martohet. Connor Cruise do i jap fund beqarisë dhe partnerja e tij është Silvia me origjinë italiane dhe një besimtare e devotshme njëlloj si ai.

Rikujtojmë se Connor dhe Tom Cruise janë bësimtar të një religjioni kontrovers Scientologjisë. Por ajo ç’ka na habiti është fakti se aktori i njohur ka ndaluar ish bashkëshorten e tij Nicole Kidman të marrë pjesë në dasmën e birit të tyre.

Arsyeja është se Nicole quhet nga kisha si një njeri i papërshtatshëm dhe me probleme personaliteti.

Disa vite më parë Kidman ka vuajtur nga depresioni dhe si pasojë e kësaj fëmijët i mori në kujdestari Tom Cruise./Blitz.al/

Image result for connor cruise

Share