Blitz

 Breaking News

(Video)Tjetër koment, Robert Berisha nuk ndalet me thumbimet për Zajminën

(Video)Tjetër koment, Robert Berisha nuk ndalet me thumbimet për Zajminën
October 28
18:28 2018

Javën e kaluar gjatë emisionit “Shiko kush Luan” në Top Channel, në një rubrikë ku të ftuarit pyesin njëri-tjetrin, Robert Berisha u pyet nga Zajmina se cila ishte pagesa më e lartë që ai kishte marrë në një koncert.

Ndërkohë që ai i përgjigjet “3000 euro”, këngëtarja i thotë që kjo shifër ishtë shumë e ulët dhe se ajo në kohën ë saj paguhej më shumë. Por Roberti, e kishte gati replikën në këtë rast duke u shprehur se ai këndonte nga e hëna në të shtunë, dhe jo një herë në jetë.

Java kaloi shpejt, por mesa duket inati i Robertit akoma jo. Këngëtari nuk i ka lënë me aq thumbimet, dhe këtë herë duket se ka kërkuar dhe bashkëpunime.

Gjatë nje videoje të publikuar nga Labinot Gashi në profilin e tij në Instagram, Robertin e shohim edhe në shoqërinë e Noizy-t. Labi pyet Robertin “A don mu, a don Noizy-n?” “Unë dua Zajminën”- ia kthen Roberti duke qeshur.

Dhe më pas të tre djemtë ia plasin të qeshurës të gjithë bashkë.

Tani jemi gjithë sy e veshë për të pritur nëse do ketë reagime nga ana e Zajminës, apo jo./blitz.al/

View this post on Instagram

Un du @zaimina_vasjari 😂

A post shared by NOIZY OTR (@zinizib) on

Share