Blitz

 Breaking News

Të hapësh zemrën me Jonida Vokshin!  Në programin e ri moderatorja do të na bëjë për të qarë e për të qeshur!

Të hapësh zemrën me Jonida Vokshin!  Në programin e ri moderatorja do të na bëjë për të qarë e për të qeshur!
September 29
15:37 2018

 

Pas shumë vitesh nën drejtimin e emisionit “Thurrje” Jonida Vokshi do të vijë sezonin  e ri me një program ndryshe përballë publikut shqiptar.

“Asgjë personale, gjithçka personale. Fomrati im i ri në Digitalb “Personale” së shpejti. Kaq për momentin”,- shkruan Jonida bashkangjitur spotit të emisionit.

Në pak minuta të kësaj videoje shfaqen disa nga figurat më të njohura të ekranit si Timo Flloko, Salsano Rrapi, Milaim Zeka etj që tregojnë histori të dhimbshme apo kujtime të bukura nga jeta e tyre. Vetë nga emri “Personale” programi do të jetë një format  i cili ka në qendër lirshmërinë dhe rrëfimin e një histori që ka lënë gjurmë në jetën e personazheve. Me Jonidën do të qajmë dhe qeshim këtë sezon./Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

Asgje personale,gjithcka personale…Formati im i ri ne Digitalb “Personale” se shpejti…😉Kaq per momentin!☺️

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Share