Blitz

 Breaking News

Surprizë, Bebe Rexha vjen në bashkëpunim me artistin e njohur shqiptar

Surprizë, Bebe Rexha vjen në bashkëpunim me artistin e njohur shqiptar
October 12
16:50 2018

Bebe Rexha është një prej artisteve me origjinë shqiptare që ka arritur të ketë sukses të madh në botë. Duket se këtë herë ajo do të jetë më afër origjinës së saj sepse ka zgjedhur të bashkëpunojë me artistin e njohur Seven Saraqi.

Ky i fundit në një intervistë për emisionin “SevenBizz” ka pohuar se kënga është regjistruar dhe është në një demo. Ky do të jetë bashkëpunimi i parë i Bebe Rexhës me një artist shqiptar dhe në fakt pritet me kuriozitet mjaft të madh. Detaje të tjera do t’i zbuloj vetë këngëtari në intervistën e plotë sonte në orën 19:00.

Ndërkohë pritet që për disa ditë Seven të publikojë një tjetë bashkëpunim me këngëtaren e njohur Tuna. /Blitz.al/

 

 

Share