Blitz

 Breaking News

Suada Sherifi, edhe shtatzënë në ‘superformë’!

July 14
19:53 2016

...

Picture 1 of 3

Të mbash në bark një fëmijë që do të vijë në jetë shumë shpejt është një motiv lumturie për shumë nëna, por jo të gjitha janë ‘të afta’ të rrezatojnë në 6-mujorin e shtatzanisë… si Suada Sherifit!

Ish-Miss Shqipëria ka postuar në profilin e saj në Instagram disa fotografi me bikini, më e bukur dhe në formë se kurrë, edhe pse me “bark të fryrë”.

Duket pra se sporti i basketbollit, të cilin e ka ushtruar për shumë vite, ka ndikuar jo pak në trupin e saj.

Ajo shfaqet e lumtur dhe në formë, si për t’i treguar ndjekësve të saj se po e kalon më së miri këtë periudhë të jetës.