Blitz

 Breaking News

Spotify i ofron punë Barack Obama-s si…

Spotify i ofron punë Barack Obama-s si…
January 10
13:26 2017

Në një intervistë të fundit, Obama u shpreh se po priste Spotify-n t’i ofronte një punë.

Duket se kompania muzikore ka vendosur më në fund t’i ofrojë presidentit aktual të Shteteve të Bashkuara të Amerikës një punë si “President of  Playlists”. Reklama e punës thotë se aplikantët duhet të kenë të paktën “8 vite eksperiencë në drejtimin e një kombi të madh”.

Obama ka kaq vite që shpërndan playlist-at e tij të preferuara në rrjete të ndryshme sociale, si Instagram, Twitter, Facebook etj. Të njëjtën gjë do të bëjë tani e tutje dhe sigurisht do të paguhet.

Çfarë fati! /Blitz.al/

Share