Blitz

 Breaking News

Sidrita e “Big Brother” feston ditëlindjen. Mikja e saj Xheni, ndër të parat që e uron…

Sidrita e “Big Brother” feston ditëlindjen. Mikja e saj Xheni, ndër të parat që e uron…
July 28
11:36 2017

Ditën e sotme, Sidrita e “Big Brother” 9 feston ditëlindjen dhe mbush 23 vjet.

Deri tani ajo ka vendosur ta mbajë paksa sekrete ditëlindjen duke mos postuar asnjë fragment prej kësaj dite, por sigurisht shoqet e saj nuk e lënë të festojë në heshtje.

Sapo ora ka shkuar 00:00 Xheni ka uruar miken e saj në Insta Story.

“Auguri zemër, edhe 100!” – shkruan Xheni.

Kujtojmë se Sidrita dhe Xheni janë njohur në “Big Brother” dhe vazhdojnë të ruajnë një miqësi të fortë edhe jashtë shtëpisë.

Më pas një tjetër mike e saj, e cila është në emisionin “Kooperativa” në Kosovë, e ka uruar “live” në televizion.

A do ta festojë Sidrita ditën e lindjes? Me kë do ta festojë? Ku?

Këto ende nuk i dimë, pasi ajo është shumë e rezervuar me postimet në rrjetet sociale, por gjithsesi i urojmë bukuroshes edhe 100 vite të lumtura! /Blitz.al/

Share