Blitz

 Breaking News

Si reaguan prindërit e Don Phenom kur morën vesh se djali i tyre konsumonte lëndë narkotike

Si reaguan prindërit e Don Phenom kur morën vesh se djali i tyre konsumonte lëndë narkotike
November 25
19:17 2018

Don Phenom është një nga reperët me me zë të momentit. Fama e tij ka ecur me ritme të shpejta duke bërë që çdo këngë e reperit të kthehet në hit.

I ftuar në emisionin “Thumb” të Fatmës dhe Aulonës këtë të shtunë Don Phenom ka rrëfyer si si reaguan prindërit e tij kur morën vesh se ai konsumonte hashash në moshën 16-vjeçare.

“Thonë që gjyshet tona shqiptare hashashin e kanë zjerë dhe ia kanë dhënë fëmijëve që të flinin të qetë. Pra i bie që prindt tanë janë bërë dru përpara nesh. Gjithsesi hera parë që e kane marrë vesh prindërit nuk i ka ardhur mirë por ja kam shpjeguar dhe e kanë kuptuar. Por nga mosha 16 vjeç dhe deri në 21-vjeç nuk ma kanë pranuar.”- u shpreh Don Phenom.

/Blitz.al/

 

Share