Blitz

 Breaking News

“Si i bëhet për sonte në darkë?”, Alketa Vejsiu humb avionin?

“Si i bëhet për sonte në darkë?”,  Alketa Vejsiu humb avionin?
November 12
17:42 2018

Alketa Vejsiu dhe rrjetet sociale kanë një lidhje mjaft të ngushtë me njëri-tjetrin. Moderatorja nuk nguron të na tregojë nga përditshmëria e saj, udhëtimet e shumta por edhe prapaskena nga spektakli “Dance With Me” të cilin ajo e prezanton tashmë prej 6 vitesh.

Por një postim i fundit i Alketës  na bëri pak konfuzë e sidomos shkrimi që ajo i ka bashkangjitur. Moderatorja tashmë duhet të ishte duke  u përgatitur për spektaklin e mbrëmjes së sotme por në foto ajo shkruan:

“Kam humbur avionin dhe se di si i bëhet për sonte në darkë! Kush do ta prezantojë programin ????

Nuk dihet nëse kjo është në formë shakaje apo vërtetë Alekta e ka humbur avionin. Gjithsesi për të marrë vesh më tepër na duhet të presim edhe pak orë deri në nisjen e spektaklit. /Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

Kam humbur avionin dhe se di si i behet per sonte ne darke! Kush do ta prezantoje programin????

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

Share