Blitz

 Breaking News

Shpenzimet e çmendura që bëjnë vajzat e famshme për pamjen e tyre

September 27
13:08 2016

Chrissy Teigen

Picture 1 of 6

Maska për sytë 115 $; pedikyr 50 $; kremra trupi 300$; shpenzimi më i madh: kremi “La Mer” 440 $.

Vajzat janë shumë të kujdesshme për pamjen e tyre. Veçanërisht personazhet e famshme përdorin produkte të shtrenjta për të pasur një fytyrë dhe lëkurë të pastër gjatë rutinës së përditshme. Me produkte të shtrenjta nënkuptojmë se të famshmit bëjnë shpenzime të çmendura kur bëhet fjalë për trajtimet e bukurisë.

Shfletoni galerinë për të parë disa prej shpenzimeve që kanë bërë disa prej vajzave të famshme dhe kush shpenzon më shumë për pamjen e saj të përditshme. /Blitz.al/

Share