Blitz

 Breaking News

Robert Berisha preket gjatë intervistës dhe arsyeja është vajza e tij Reene

Robert Berisha preket gjatë intervistës dhe arsyeja është vajza e tij Reene
November 13
12:54 2018

Robert Berisha ka treguar se ka një lidhje mjaft të ngushtë me vajzën e tij Renee. Ai tashmë prej  dy muajsh është pjesë e spektaklit “Dancë With Me” dhe  ka pasur një shkëputje me të bijën për shkak të angazhimeve në këtë show kërcimi.

I ftuar në emisionin “Seven Bizz” dhe i pyetur për familjen dhe mungesën e saj ai është prekur dhe ka folur me shumë emocione. Kjo ka ndodhur kur ai ka përmendur Renne dhe është shprehur se:

“Unë e kam shumë të vëahtirë dhe po mërzitem shumë sidomos për Rennen. Ajo tashmë është në moshën që ka mësuar të flaës dhe kur flas më thërret babi, babi… por skam çfarë të bëj. Unë tashmë e kam pranuar ftesën për të qenë pjesë e “Dance With Me” dhe po e bëj me qejf. Gjithsesi çdo javë shkoj në shtëpi.” – ka përfunduar këngëtari.

 

 

Share