Blitz

 Breaking News

Robert Berisha na tregoi vendin më të çuditshëm ku ka bërë dashuri, dhe është me të vërtetë i tillë

Robert Berisha na tregoi vendin më të çuditshëm ku ka bërë dashuri, dhe është me të vërtetë i tillë
October 15
09:21 2018

Ai përveç se një këngëtar dhe muzikant i talentuar  është edhe edhe një nga meshkujt më seksi në showbizzin shqiptar. Po flasim për Robert Berishën i cili aktualisht është konkurent në spektaklin e kërcimit “Dancë With Me”. Por ai nuk ka lenë pas dore as projekte muzikore dhe pak ditë më parë ka publikuar bashkëpunimin me Eneda Tarifën dhe Kastro Zizon.

Roberti ka qenë i ftuari radhës ne “Why Not” dhe Roza i ka drejtuar atij pyetjen se cili është vendi më i çuditshëm që ai ka bërë dashuri.

Këngëtari është menduar pak sekonda dhe u shpreh: “Të çuditshme janë të gjitha por mund të them në shinat e trenit”. Duket se atij i pëlqejnë aventurat dhe pa komplekse tregoi edhe këtë të fundit. /Blitz.al/

 

Share