Blitz

 Breaking News

Reperët e njohur “futen” në sherr, shkak bëhet Ronela Hajati?

Reperët e njohur “futen” në sherr, shkak bëhet Ronela Hajati?
October 29
11:52 2018

Për të gjithë ju që nuk e njihni S4MM është një reper i ri, i cili së fundmi ka bashkëpunuar edhe me Noizyn.  Ai ka qenë i ftuar në emisionin Sevenbizz” ku dhe ka treguar se ka fiksim Ronela Hajatin, madje është shprehur se i pëlqen shumë si femër.

Por reperi nuk e ka lënë me kaq, ai ka postuar në llogarinë e tij në Instagram një foto të Ronelës dhe përbri saj ka shkruajtur: “Uff”, por ne më tepër na tërhoqi vëmendjen komenti i Noizy-t i cili i shkruan: “Varrosi do të shkatërrojë”.

Duke nënkuptuar kështu se edhe Varrosi ka simpati për Ronelën.

Mesa duket dy reperët po futen në sherr me njëri tjetrin edhe pse vetë Ronela nuk ka djeni për këtë situatë./Blitz.al/

 

 

 

 

Share