Blitz

 Breaking News

Renato Mekolli e thotë troç: “Personazhet shqiptar, skanë bukë të hanë dhe shesin p*rdhë”

Renato Mekolli e thotë troç: “Personazhet shqiptar, skanë bukë të hanë dhe shesin p*rdhë”
November 10
23:19 2018

Shefi i njohur i kuzhinës Renatos Mekolli i shte i ftuar këtë të shtunë në emisionin “Thumb” të Aulonës dhe Fatmës. Ai i pyetur se çfarë ka punuar përpara se të bëhej një shef i famshëm ka treguar se ka provuar disa gjëra të ndryshme

“Unë kam shitur gërvisht dhe fito, kam punuar edhe si murator me babin ne Greqi por kam larë edhe pjata dhe kjo pjesa, ua ka larë pjata ua kështu ua ashtu me dukët shumë fallso tek njerëzit dhe situata e showbizzit shqiptar sepse bëjnë sikur kanë filluar gjithmonë nga lart. Ndërkohë ne jemi një vend kaq i varfër dhe i shikon të gjithë me veshje te bukura me rroba të mira, por ata skanë bukë të hanë dhe shumica shesin p*rdhë.”

“”Pse e bëjnë këtë” – ështe pyetur ai nga Aulona dhe ka treguar se:

“Është presioni shoqëror, dhe nuk jemi ngopur akoma me jetën me gjithç ka që na rrethon e të gjitha situatat që janë rreth nesh.”- ka perfunduar Renato përgjigjen e tij. /Blitz.al/

 

 

Share