Blitz

 Breaking News

Prezantuesi shqiptar e pranon: “Kam tre vite single sepse jam akoma i dashuruar me ishin”

Prezantuesi shqiptar e pranon: “Kam tre vite single sepse jam akoma i dashuruar me ishin”
May 11
22:30 2019

Xhani Shqerra është një ndër prezantuesit televiziv i cili njihet për natyrën e drejtëpërdrejtë . Ai i ftuar këtë javë në emsiionin “THUMB” të Fatmës dhe Aulonës  ka folur për jetën e tij profesionale dhe private. I pyetur pse është akoma single Xhani u përgjigj:

“Ka tre vite ose më shumë që jam single. Nuk kam një lidhje stabël, jo se jam i vetmuar gjithmonë. Arsyeja është që më ka ngelur mendja tek ajo që kam pasur, ka edhe kështu djemsh. Kjo është edhe një vlerë.”

I pyetur nga Fatma nëse ka tentuar ndonjëherë të flas me ish-të dashurën Xhani u shpreh se jemi të dy kokëfortë dhe krenarë.

“Jemi kokëfortë dhe shumë krenarë dhe është diçka e keqe sepse e vuan, edhe pse pala tjetër nuk e di nëse e vuan apo jo”.

/Blitz.al/

 

Share