Blitz

 Breaking News

Presidenti Obama reagon për videon e vajzës së tij

Presidenti Obama reagon për videon e vajzës së tij
August 20
15:24 2016

Presidenti Obama është zemëruar me vajzën e tij Malia, e cila u “kap” përpara disa ditësh duke pirë një cigare marijuanë.  Presidenti është përballur me vajzën e tij për lajmin që e tronditi.

“Ata kanë bërë një shëtitje së bashku dhe kanë sqaruar këtë problem”,- ka thënë një burim i afërt me familjen presidenciale.

Obama është duke përfunduar mandatin e tij si president dhe kjo ngjarje nuk ishte aspak në favor të tij./Blitz.al/

Share