Blitz

 Breaking News

“Plas” Instagram-i! Mos ndoshta kjo është kënga e Florit në “Kënga Magjike”?

“Plas” Instagram-i! Mos ndoshta kjo është kënga e Florit në “Kënga Magjike”?
December 01
20:14 2018

Ditën e diel do të jetë edhe dita e fundit e prezantimeve të këngëve në “Kënga Magjike”. Mes artistëve që do të performojnë do të jetë edhe Flori Mumajesi.

Ditën e sotme Flori dhe djemtë e Threedots kanë publikuar brenda pak orësh të njëjtin shkrim në Instastory: Plas.

Burime pranë Blitz.al konfirmojnë se ky është titulli i këngës të cilin kantautori i njohur do të prezantojë nesër dhe të gjithë po e presin me padurim.

“PLAS” suksese Flori!

/Blitz.al/

Share