Blitz

 Breaking News

Përse të gjithë VIP-at u veshën me pizhama mbrëmjen e së shtunës? Detajet e një super feste që bëri bashkë miqtë e ekranit dhe jo vetëm

Përse të gjithë VIP-at u veshën me pizhama mbrëmjen e së shtunës? Detajet e një super feste që bëri bashkë miqtë e ekranit dhe jo vetëm
November 27
18:19 2018

A e vutë re se i gjithë Instagram-i ishte “veshur” me pizhama?

Për të gjithë ju që jeni çuditur nga fotot e VIP-ave me pizhama ditët e fundit në rrjete sociale, na lejoni t’ju zbulojmë gjithë detajet.

Bëhet fjalë për një festë me pizhama, fiks si ato mbrëmjet jashtë shtetit në të cilat miqtë bëhen bashkë për të festuar, për të ngrënë e për të pirë për qejfin e tyre, larg salltaneteve, tualetit të rëndë, veshjeve ekstravagante dhe clube-ve të zhurmta.

“Pyjama Party” në stilin “Proper Special Night” bëri bashkë disa nga personazhet më të njohur të ekranit si Fatma Haxhialiu, Olti Curri, Gerta Gixhari, Aulona Musta,  Stela Kotri, Jonida Aliçkolli, Eraldo Rexho, Ervin Kurti, Suada Daci etj. Rregulli i vetëm i mbrëmjes ishte që të ftuarit të ishin sa më komod dhe të gjithë të veshur me pizhama. Argëtimi ishte epiqendra e gjithë kësaj feste e cila u mbajt mbrëmjen e së shtunës në ambjentin e Proper Vila (Rruga e Kavajës).

Jo thjesht argëtim por edhe një “pillow fight”, pupla që fluturonin në ajër nga lufta me jastëk, personazhe që përjetuan një festë ndryshe nga gjithçka e organizuar rëndom në kryeqytet, ushqim, pije dhe muzikë e mirë në sfond… E ku ka më mirë se një Pyjama Party? Nuk na besoni? Shihni fotot në të cilat flitet më qartë se një artikull i gjatë./Blitz.al/

 

View this post on Instagram

 

Saturday night…🍸🍸 Pyjama Party…😍 @arindagjoniofficial_

A post shared by ProperVila_Specialnights (@properspecialnights) on

 

View this post on Instagram

 

It’s much more fun when we celebrate in pyjamas…😂😂😂

A post shared by ProperVila_Specialnights (@properspecialnights) on

 

View this post on Instagram

 

We celebrate with pyjama…🍻🍻🍻

A post shared by ProperVila_Specialnights (@properspecialnights) on

 

View this post on Instagram

 

Feathers everywhere….😍😍😍😂😂😂 Pillow fiiightt

A post shared by ProperVila_Specialnights (@properspecialnights) on

 

View this post on Instagram

 

We celebrate in pyjamas…😍😍😍

A post shared by ProperVila_Specialnights (@properspecialnights) on

 

View this post on Instagram

 

Pyjama party and the accessories…😂😂😂❤❤❤

A post shared by ProperVila_Specialnights (@properspecialnights) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ProperVila_Specialnights (@properspecialnights) on

 

View this post on Instagram

 

😙😙😙😙@jonidaalickolli

A post shared by ProperVila_Specialnights (@properspecialnights) on

 

View this post on Instagram

 

@stelakotri cheers😍😍😍

A post shared by ProperVila_Specialnights (@properspecialnights) on

 

View this post on Instagram

 

😍😍😍@eraldorexho

A post shared by ProperVila_Specialnights (@properspecialnights) on

Share