Blitz

 Breaking News

Pse Noizy-t nuk i pëlqejnë flokët në këtë foto…

Pse Noizy-t nuk i pëlqejnë flokët në këtë foto…
September 21
12:49 2016

...

Picture 1 of 1

Noizy poston shpesh në rrjete sociale foto nga koncertet apo me fansat. Ditën e sotme reperi na ka surprizuar pasi, si rrallëherë, ai ka shpërndarë një fotografi të tijën kur ka qenë i vogël. Vogëlushi mban të veshur një kostum dhe kollare dhe, siç shkruan Noizy, kjo foto është shkrepur kur ai ka qenë dy vjeç. Me anë të saj reperi ka dashur të theksojë modelin e flokëve.

“Këta flokë…”- shkruan ai në Instagram me humor.

Ky është një ndër postimet më nostalgjike të reperit, edhe pse duket se nuk i ka pëlqyer shumë ky model flokësh./Blitz.al/

Share