Blitz

 Breaking News

Për herë të parë, foto familjare: Rama, Linda dhe 3 fëmijët e tyre

Për herë të parë, foto familjare: Rama, Linda dhe 3 fëmijët e tyre
October 21
08:32 2018

Kryeministri Rama ka preferuar gjithnjë që mos të zbulojë shumë nga jeta e tij familjare, kjo ndoshta për ta mbajtur atë më të sigurtë. Por ditën e djeshme ai ka publikuar një foto si asnjëherë më parë, në Instagram-in e tij.

E gjithë familja së bashku! Ata kishin vendosur të kalonin një mbrëmje të këndshme me njëri-tjetrin : Edi, Linda, djali i kryeministrit nga martesa e parë Gregu, Rea, vajza e Lindës nga martesa e parë dhe…Zaho! Zahon e shohim për herë të parë me fytyrë të pambuluar, njësoj si familjen e bashkuar.

Rama nuk ka shkruar asgjë përveçse një emoji me sytë me zemra. Dhe kjo nuk ka nevojë për shpjegime të tepërta, pasi dashuria familjare është një ndër gjërat më të shtrenjta që kemi në jetë. /Blitz.al/

View this post on Instagram

😍

A post shared by Edi Rama (@ediramaal) on

Share