Blitz

 Breaking News

Pasi kaloi mbidozë, këngëtarja shqiptare shtrohet në Spitalin Psikiatrik

Pasi kaloi mbidozë, këngëtarja shqiptare shtrohet në Spitalin Psikiatrik
November 19
10:00 2018

Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Baby G është arrestuar nga policia pasi është kapur me lëndë narkotike në Prishtinë. Por veç kësaj këngëtarja ka qenë në gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e mbidozës dhe përzjerjes së lëndëve narkotike.

Sipas Indeksonline menjëherë pas arrestimit, Baby G është dërguar në Urgjencën e Kosovës dhe më pas është shtruar në Spitalin Psikiatrik, ku vazhdon të qëndrojë ende.

Nuk dihet se si vazhdon të jetë gjendja e saj shëndetësore tashmë. Theksojmë se kohëve të fundit, Baby G ishte tërhequr disi nga muzika./Blitz.al/

Share