Blitz

 Breaking News

Pas Tristan, edhe Travis Scott tradhëtoi Kylie Jenner? Flet për herë të parë reperi

Pas Tristan, edhe Travis Scott tradhëtoi Kylie Jenner? Flet për herë të parë reperi
March 03
11:49 2019

Pas zhurmës që është krijuar prej tradhëtisë së Tristan Thompson ndaj Khloe Kardashian, ka tërhequr vëmendjen një tjetër çift i familjes. Bëhet fjalë për Travis dhe Kylie, pasi në rrjet u përhap lajmi se edhe reperi e kishte tradhëtuar atë.

Madje Travis kishte anuluar një concert që të përballej me Kylien. Porn ë fakt nuk është kështu, reperi ka vendosur të flasë për herë të parë dhe tu jap fund të gjitha aludimeve.

Travis i ka përgënjeshtruar këto aludime dhe ka treguar se ka anuluar koncertin pasi ishte i shqetësuar për marrëdhënien me partneren e tij. Ai kërkon të gjejë nga është zanafilla e këtyre thashethemeve, të cilat kanë dalë nga persona që duan ti shkatrrojnë familjen./Blitz.al/

Share