Blitz

 Breaking News

Pas spekulimeve për afrimitetin me Lejla Krajën, reagon Robert Berisha

Pas spekulimeve për afrimitetin me Lejla Krajën, reagon Robert Berisha
November 06
12:16 2018

Gjatë spektaklit “Dance with me” Robert Berisha dhe Lejla Kraja janë komentuar për afrimitetin mes tyre. Gjë të cilën Alketa ja u ka vënë në pah edhe mbrëmjen e djeshme.

“Nora ç’do thotë Nora se ishe shumë i përfshirë?”- ka thënë Alketa, ndërkohë që Roberti ka reguar menjëherë dhe ka thënë: “Që prej momentit që firmosa këtë kontratë, jam përfshirë në çdo performancë sepse jam artist. E përshëndes Norën dhe gocën”.

Më tej ai ka pohuar se me Lejlën ka një marrëdhënie shumë të mirë, madje e konsideron atë si motër.

“Nëse kam një motër në Shqipëri ajo është Lei”- ka thënë Roberti, duke u dhënë fund të gjitha spekulimeve./Blitz.al/

Share