Blitz

 Breaking News

Pas shërimit, Demi Lovato merr këtë vendim për miqtë e saj e në Instagram

Pas shërimit, Demi Lovato merr këtë vendim për miqtë e saj e në Instagram
November 22
12:04 2018

Demi Lovato tashmë është në gjendje të mirë shëndetësore pas mbidozës në muajin korrik dhe 90 ditëve qëndrim në qëndrën e rehabilitimit.

Ajo tashmë ka marrë një vendim të cilin shumë prej nesh mund ta kemi bërë disa herë në jetën tonë. Demi ka vendosur që të heqë disa nga ndjekësit e saj, por bëhet fjalë për disa miq tq afërt. Ajo ka nisur nga Nick Jonas me të cilin ka bashkëpunuar. Ajo ka vendosur që të mbajë vëllezërit e tij dhe prindërit.

Reperja e njohura Iggy Azalea nuk është më në listën e ndjekësve të këngëtares e bashkë me të edhe Selena Gomez që ka qenë edhe një ndër mikeshat e saj. Selena ishte ajo që në fillim të vitit 2018-të i hoqi Demi-n e tashmë mesa duket ajo vendosi mos ta mbante më.

Çfarë e bëri Lovaton të vepronte në këtë mënyrë?

/Blitz.al/

 

Share