Blitz

 Breaking News

Pas problemeve me shëndetin kjo është intervista e parë e Selena Gomez 

Pas problemeve me shëndetin kjo është intervista e parë e Selena Gomez 
November 29
12:34 2018

Dje u përhap me shpejtësi lajmi se Selena Gomez ishte rikthyer në rrjetet sociale me anë të një videoje ku reklamonte firmen “Puma” . Por sot  është publikuar intervista e parë  saj pas problemeve me shëndetin. Ajo e ka dhënë atë për “Elle” dhe ka folur për shëndetin, koleksionin e saj sportiv por edhe për një pasigurit që e ndjen akoma.

“Qëllimi im është të fuqizoj femrat. Gjithashtu kam dëshirë të bëj sa më shumë filma dhe muzikë. Kjo nuk do të bëhej e mundur nëqoftëse nuk do të kisha mbështetjen e të gjithëve.  Mund të ngjajë si shumë e zakonshme pork am dashur gjithmonë të jap një shëmbull të mirë. Unë po e provoj të bëj më të mirën dhe për këtë arsye edhe ti mundesh. Nuk duhet të harronin që nuk jeni vetëm.- tha Selena.

Ndërsa përsa i përket bashkëpunimit me firmën sportive ajo tha se i është përkushtuar shumë asaj por edhe miqve të saj më të mirë që sipas Selenës i kanë shpëtuar jetën dhe nuk e di si do ja kishte dalë pa të.

Këngëtarja shtoi gjithashtu se ndihet akoma pak e çuditshme dhe gjithë kohës një pasiguri.

Share