Blitz

 Breaking News

Pas nudos së Alban Ramosaj “rradha” është e Kelvi Kadillit

Pas nudos së Alban Ramosaj “rradha” është e Kelvi Kadillit
April 22
16:52 2019

Fotoja nudo e Alban Ramosaj u komentua gjatë në rrjete sociale dhe bëri bujë në media. Papritur një mbrëmje Albani publikoi një foto pa asnjë rrobë në trup dhe i gjithë rrjeti “zieu”.

Ai ishte djali i parë shqiptar i famshëm që guxoi të publikonte në Instagram një foto të tillë dhe nuk e vrau mendjen fare për komentet, përkundrazi i pëlqeu edhe kur e kthyen në meme.

Mbrëmjen e djeshme ka qenë Kelvi Kadilli ai që ka surprizuar ndjekësit me një foto të tillë.

Moderatori njihet për natyrën e tij të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse ndaj nga një personazh i tillë janë të pritshme surprizat e guximshme.

Kelvi shfaqet në dush, tërësisht nudo, ndërsa foton e ka postuar në Instastory.

Me siguri që ai ka pritur komente të shumta nga kjo foto edhe pse qëndron për 24 orë në story./Blitz.al/

 

Share