Blitz

 Breaking News

Pas lajmit të shtatzënisë, dalin fotot e para të Almeda Abazit

Pas lajmit të shtatzënisë, dalin fotot e para të Almeda Abazit
November 10
21:04 2018

Pak ditë më parë Almeda Abazi konfirmoi se është në një pritje të ëmbël. Madje është shprehur shumë e lumtur që zoti do e bekojë me një fëmijë. Mbrëmjen e djeshme Almeda dhe Tolgahan janë fotografuar në Stamboll ku dhe janë përballur me gazetarët.

Tolgahani nuk ka dashur tu përgjigjet pyetjeve të gazetarëve në lidhje me të rejat e tyre, thjesht u ka konfirmuar që kanë blerë vilën që u fol në media.

Gazeta turke “Milliyet” ka publikuar disa foto të çiftit, në të cilat Almeda përpiqet të fshehë barkun me xhup dhe ka zgjedhur të veshë rroba të gjera sportive./Blitz.al/

 

Share