Blitz

 Breaking News

Pas lajmit për shtatzëninë, Gjiko dhe Elita na zbuluan një tjetër surprizë

Pas lajmit për shtatzëninë, Gjiko dhe Elita na zbuluan një tjetër surprizë
November 24
20:31 2018

Edhe pse kishte disa kohë që flitej për shtatzëninë e Elitës me Gjikon , çifti vendosi që lajmin ta jepnin me anë të klipit të ri të reperit ku dukej Elita me barkun e rrumbullakosr.

Tashme kur kanë hyrë në muajin e dytë nga dasma e tyre e bujshme, duket se surprizat nuk kanë t mbaruar. Pavarësiht se ishin të shumta postimet nga dasma e tyre ata kanë vendosur që për të gjithë fansat e tyre një dokumentar nga ceremonia e dasmës.

Kjo për të gjithë fansat e çiftit është konsideruar si një dhuratë për ta pas lajmit se së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Nesër në orën 16:00, klipi do të jetë i publikuar në YOU TUBE, dhe një pjesë të tij na e ka treguar edhe Elita.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

/Blitz.al/

Share