Blitz

 Breaking News

Pas emisionit gazetarja shqiptare shijon borën

Pas emisionit gazetarja shqiptare shijon borën
January 11
23:33 2017

Bora në kryeqytet ka “çmendur” të rritur e të vegjël mbrëmjen e sotme.

Gazetarja e njohur Ilva Tare pasi ka mbaruar emisionin e saj “Tonight”, ka dalë të argëtohet paksa në borë. Ajo ka postuar një foto ku shihet duke qeshur dhe madje shumë e lumtur  për borën e parë.

“Pas “Tonight Ilva Tare”, borë në Tiranë”-shkruan gazetarja.

Në fund të fundit të gjithë zgjedhin të shijojnë borën gjatë kësaj nate sepse nuk i dihet kur mund të bjerë përsëri./Blitz.al/

ilvaa

Share