Blitz

 Breaking News

Pas dy muajsh mungesë rikthehet Selena Gomez

Pas dy muajsh mungesë rikthehet Selena Gomez
November 28
15:50 2018

Kanë kaluar dy muaj e gjysëm që kur këngëtarja e njohur Selena Gomez nuk postoi asgjë në rrjetet sociale. Ajo njoftoi largimin e saj më përpara ku u shpreh për disa kohë do të mungojë në rrjetet sociale.

Por sot ajo është rikthyer me anë të një videojë dhe fansat nuk mund të ishin më të gëzuar. Selena ka zgjedhur reklamën e firmës “Puma” për këtë rikthim dhe kështu ka promovuar bashkëpunimin e saj me të. Në video Selena shprehet se është e fortë dhe një vajzë e cila merr përsipër edhe vështirësi dhe rreziqe.

 

View this post on Instagram

 

The @selenagomez collection. Coming 🔜 #SGxPUMA

A post shared by PUMA (@puma) on

Një muaj më parë Selena Gomez pati disa kriza nervore e për këtë ajo vendosi të qëndronte larg çdo gjëje. Burime pranë TMZ u shprehën se shkak për gjendjen e saj ishte martesa e Justin Bieber me Hailey Baldwin.

/Blitz.al/

Share