Blitz

 Breaking News

Pas akuzave, Fjolla Morina ofendon rëndë miliarderin Iranian: “Gay, gënjeshtar”

Pas akuzave, Fjolla Morina ofendon rëndë miliarderin Iranian: “Gay, gënjeshtar”
October 27
18:39 2018

Fjolla Morina dhe  miliarderi iranian Sasha Sobhan  duket se kanë nisur një  luftë  virtuale me njëri-tjetrin pas takimit që patën në  Prishtinë . Mbrëmë në  “Zonë  e Lirë ” këngëtarja ka thënë se Sasha është një mashtrues  e ka takuar vetëm 5 minuta dhe nuk ka pasur asgjë më shumë mes tyre. Por Sasha reagoi në gjuhën shqipe në një  Instastory dhe e konsideroi Fjollën si person fallso e cila nuk ka qenë kurrë në preferencat e tij.

“Fjolla Morina, duhet të kishe vazhduar për aktore jo për këngëtare. Ti e di mirë qe je shumë e vogël për të më quajtur mashtrues, gjithësesi ti e di më mirë nga të gjithë si është e vërteta. As nuk e dija kush je, as nuk më ka interesuar ta di, as nuk më intereson se nuk bën pjesë tek gustot e mia. Je shumë plastic, mos ji kaq fallso kundrejt “shoqeve” të tua. Këtë herë po e mbyll, herën tjetër do të publikoj të gjitha sms-të dhe videot që më ke sjellë, kështu do e kuptoj se sa shoqe e sinqertë dhe sa e sinqertë je si person. Goodbye”.

Por nuk ka vonuar përgjigja e këngëtare Fjolla Morinës e cila në disa video ku duket Sasha, ajo ka shkruar:

“Ky je ti legen, dhe në qoftë se nxjerr mesazhet të degjeneroj. Gay gënjeshtar”. Duket se ky konflikt nuk ka fund dhe tani presim kundërpërgjigjen e iranianit.

 

Share