Blitz

 Breaking News

Pamela Anderson tregon se kush e ka shtyrë drejt pozimit nudo për “Playboy”

Pamela Anderson tregon se kush e ka shtyrë drejt pozimit nudo për “Playboy”
September 26
15:10 2016

Një nga yjet e revistës “Playboy”, Pamela Anderson, ka deklaruar për mediat se arsyeja e vetme që e ka shtyrë drejt pozimit nudo për sezonin e fundit ka qenë pikërisht djali i saj.

“Kam menduar që nuk do të pozoja kurrë për kopertinën e “Playboy”. Më kujtohet kur Hefner më telefonoi dhe më propozoi për sezonin e këtij muaji të revistës. Djali im, që ishte ngjitur me mua, jo vetëm që u gëzua, por filloi të më thoshte: “Bëje mami! Duhet ta bësh patjetër”. E kështu bëra”, – është shprehur Anderson për mediat.

Pamela është nënë e 2 djemve: Dylan 20 vjeç dhe Brandon 18 vjeçe, të cilët tashmë janë familjarizuar me “Playboy”, Hefner (drejtuesi i revistës)  dhe me rezidencën e famshme. /Blitz.al/

Share