Blitz

 Breaking News

Pak javë më parë u fejua dhe mbrëmë u martua! Damiano Agalliu i jep fund beqarisë

Pak javë më parë u fejua dhe mbrëmë u martua! Damiano Agalliu i jep fund beqarisë
December 27
13:52 2019

Mbrëmjen e djeshme i ka dhënë fund beqarisë ish-banori i Big Brother Damiano Agalliu.

Vetëm pak javë më parë Damiano na prezantoi për herë të parë me partneren e tij duke zyrtarizuar lidhjen e tij në fejesë. Por martesa duket se ishte planifikuar shumë shpejt dhe mbrëmjen e djeshme Damiano i dha fund beqarisë.


Në dasmën e tij kanë qenë edhe miqtë e shokët më të ngushtë të Damianos, si Drilon Hoxha apo këngëtari Angelo.

Sot, i zgjuar tashmë me statusin e të martuarit Damioano ka shkrar në Instagram se krijimi i një familje me bashkëshorten e duhur është arritja e lumturisë për një mashkull.

/Blitz.al/

Share